Jetta MK2 OEM+

Описи
Проекти
Коментарі
Фотографії
Бортові журнали

Jetta MK2 OEM+

Повідомлення 27artelerist » 16 серпня 2013, 20:52

Ось вирішив показати мою кралю, VW Jetta MK2 1987 року у кузові купе, або дводверний седан, як тоді вона рекламувалась)
Почалось усе з того, що вирішив придбати собі Гольф 2, шукав зосередившись саме на дводверках , пів року так шукав, але так щоб і стан прийнятний і ціна мене задовольняла, нічого не траплялось. І ось на одному сайті оголошень вирішив глянути що пропонують, навіть фото не було, просто марка, рік і телефон власника. Зателефонував, машина належала Діду, що працював у лісгоспі (досі буває голки з ялинки трапляються у кутках))) ), за машиною він слідкував, але так, по своєму, не можу сказати що він її надто балував, бо добряча кількість пласмасок була втрачена, а на їх місце прилагоджені якісь незрозумілі речі) Але мене ця автівка зачепила, зганяли на СТО, на підйомнику подивились як він гоцав по лісах, але криміналу не було, отож було вирішено брати.
Ось так вона виглядала в день коли я поїхав ставити її на облік, наше перше фото
24092011.jpg

Перше, що хотілося придбати, був ковпак на колесо, бо не фен-шуйно з трьома було якось))) Не швидко, але цю проблему вирішив. Далі було ще безліч придбань, про все зараз і не згадаю, навмисно не вів підрахунків, бо не бля цього я машину купляв, а для задоволення)
З помітних придбань, поки була зима, на літо взяв колеса BBS RA на 15" ну і нову резину (взагалі то і зимову зразу довелося брати, бо те, на чому я брав машину, було тільки щоб докатати).
З часом були поставлені цілі, тобто жири, які мені хотілося б бачити. Потроху прикупив електродзеркала, підігрів сидіння, оригінальні магнітоли, спочатку Альфу, а потім і Гамму (правда все ще в пошуку, бо жодна з них не відповідає року випуску мого авто), обшивки багажника теж взяв. Може ще чого згадаю, допишу, ну а далі фото у послідовності єволюціонування.
IMG_0238.JPG
IMG_0247.JPG
IMG_0799.jpg
IMG_0816.jpg
IMG_0821.jpg
IMG_0878.jpg
CAM00084.jpg
CAM00103.jpg
27artelerist

Повідомлення: 82
Рік випуску: 1987
Двигун: MH
КПП: 084

Re: Jetta MK2 OEM+

Повідомлення Green » 17 серпня 2013, 00:28

Дуже і дуже гарна машинка ! ! ! ! !
Як добре, що Ви не перетворюєте її на "венту" !
Вузькі бампера, форточні двері - шикарна класика. Особисто я торчу від таких аутентичних авто !
Головне - не "переусєрдствуйте" з тими "жирами" ! Не наліпіть дурацьких шильдиків (не в тєму), несумісних до того обвісу - шЕроких бамФерів, і всяких пластіків, бровок, діод-пакетів, спойлерів і саморобних "тонованих" задніх ліхтарів.
Ну, принаймі - це моє побажання. Цінність наших машин - аутентичність. Ну, або VDUВ !
ОЕМ+ ! ! ! Так має бути !
VW Mk2 das beste AUTO !
Green

Адміністратор сайту

Повідомлення: 3258
Рік випуску: 1989
Двигун: RF
КПП: 4T

Повідомлення Вельдар » 17 серпня 2013, 10:12

с рулем не па масти)
Вельдар

Повідомлення: 35
Двигун: PF
КПП: 5ступ

Повідомлення 27artelerist » 17 серпня 2013, 14:09

Green написав:Дуже і дуже гарна машинка ! ! ! ! !
Як добре, що Ви не перетворюєте її на "венту" !
Вузькі бампера, форточні двері - шикарна класика. Особисто я торчу від таких аутентичних авто !
Головне - не "переусєрдствуйте" з тими "жирами" ! Не наліпіть дурацьких шильдиків (не в тєму), несумісних до того обвісу - шЕроких бамФерів, і всяких пластіків, бровок, діод-пакетів, спойлерів і саморобних "тонованих" задніх ліхтарів.
Ну, принаймі - це моє побажання. Цінність наших машин - аутентичність. Ну, або VDUВ !
ОЕМ+ ! ! ! Так має бути !

Так, для себе я обрав саме ОЕМ+, у цьому напрямку і просуваюсь. Жири, а що в них поганого, я ставлю тільки оригінальні, хоча на цьому етапі я поки що задоволений тим що є, можливо з часом оригінальні електричні склопідіймачі буду шукати) Діоди признаюсь в мене є, але тільки на підсвітку заднього номеру і в усіх кнопках на панелі, саму підсвітку спідометра залишив з лампочками)
Що до зовнішнього вигляду, то думаю лише додати оригінальну губу ГТі під вузький бампер і спойлер від Джетти ГЛі, але поки що не трапилися вони мені на очі, хоча що до спойлера є вагання, шкода буде кришку багажника свердлити)
3770068202_0cba79b148.jpg
DSC_0963.jpg

Але то згодом, так ще треба деякі пласмаски докупити, щоб повний набір був) На цей момент машина в мене лише дав роки, побачимо що буде далі, а щось таки має бути)))
27artelerist

Повідомлення 27artelerist » 17 серпня 2013, 14:18

Вельдар написав:с рулем не па масти)

Чому ж, такі рулі з написом 16V або VW MotorSport можна було тоді зустріти
IMG_48151.jpg
Доречі з ним стало набагато зручніше, ніж з оригінальним двоспицевим. Якщо ви про колір, то так він ні з чим не перекликається, але в мене такий матеріал був, я їм і перетягнув (перешивав сам) і коричневий це його рідний колір
IMG_1413.jpg
IMG_1412.jpg
IMG_1411.jpg
27artelerist

Повідомлення Вельдар » 18 серпня 2013, 19:15

Вы не поняли в целом руль мега жирный и очень хороший! Но только если Вы стремитесь к ОЕМ то он не помасти к Вашей комплектации .Машина у вас очень хороша !
Вельдар

Повідомлення: 35
Двигун: PF
КПП: 5ступ

Повідомлення 27artelerist » 19 серпня 2013, 12:09

Вельдар написав:Вы не поняли в целом руль мега жирный и очень хороший! Но только если Вы стремитесь к ОЕМ то он не помасти к Вашей комплектации .Машина у вас очень хороша !

Дякую за теплі слова щодо машини, а стосовно напрямку, то я ж не саме ОЕМ хочу досягти, а ОЕМ+, що дозволяє деякі відмінності, до того ж як я вище зазначив такі рулі як офіційні aftermarket аксесуари ставили на VW. Стосовно рулів від інших VW, була ідея знайти від Polo G40, проте ціни за нього мені не надто вже і подобались, це кермо мені стало НАБАГАТО дешевше, хоч мені і довелось його перетягнути.

Згадав чого мені ще не вистачає, для довершеного зовнішнього вигляду - радіаторної решітки старого зразка, яка і мала бути на моєму авто від народження. Один раз таку майже не придбав, але не сталося, як гадалося, зараз жалкую.
Хоча взагалі, мені багато чого бракує, такі дрібнички, що хто не знає - не помітить, проте я ж знаю :)
27artelerist

Повідомлення 27artelerist » 30 серпня 2013, 18:43

Сьгодні забрав черговий "жирок", що правда ще не вирішив чи залишу його собі після реанімації, зустрічайте кермо momo D36 від oettinger вироблене 07 89
CAM00127.jpg
На цей момент знаходиться у стилі рет лук :mrgreen: , сподіваюсь коли буде час, поверну йому колишню привабливість)))
79601483_1_1000x700_kierownica-momo-d36-naba-olsztyn.jpg
27artelerist

Повідомлення Green » 30 серпня 2013, 18:53

Ого ! Серйозний рулик ! Вітаю !
А я торчу від такого :
Руль WЕ.jpg
VW Mk2 das beste AUTO !
Green

Адміністратор сайту

Повідомлення: 3258
Двигун: RF
КПП: 4T

Повідомлення 27artelerist » 30 серпня 2013, 18:58

Green написав:Ого ! Серйозний рулик ! Вітаю !

Дякую ;) А такий рулик я одного разу проморгав на рівному місці, за 100 грн віддавали, що правда без бібікалки, я сказав що тре подумати, а потім його вже забрали.
27artelerist

Далі

Повернутись до Автомобілі учасників форуму

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей